BT Event - шаблон joomla Форекс

Par mums

    Mēs esam ambicioza, pieredzējusi kompāniju grupa ar dinamisku attīstību, kura sevi Latvijas tirgū pieteikusi jau vairāk kā 20 gadus atpakaļ. Mums nav raksturīgs konservatīvisms, bet mēs sargājam savas tradīcijas: tikpat rūpīgu un atbildīgu attieksmi pret ražoto preču un piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, kā pirmajā darba dienā. Mēs ejam kopsolī ar laiku un reizēm to apsteidzam, lai aktuālu piedāvājumu atrastos vajadzīgajā vietā un nepieciešamajā brīdī, neliekot mūsu Klientam gaidīt. Tā pamatā nav vienkārša veiksme vai pārdabiskas nākotnes paredzēšanas spējas, bet gan kvalificēti, radoši darbinieki un prasme sadzirdēt Klientu. Mūsu komandā darbojas dažāda profila speciālisti ar lielu darba pieredzi, tai pašā laikā priecājamies par jaunu darbinieku jaunām idejām, neliekot šķēršļus viņu izaugsmei.

    

DRAUGS UN PARTNERIS

    Saviem Klientiem esam sevi pierādījuši kā labu draugu, kura palīdzību var lūgt jebkurā jautājumā jebkurā diennakts laikā, kompanjoniem – kā uzticamu partneri ar lielu attīstības potenciālu. Mēs necenšamies par katru cenu pārspēt konkurentus, bet mums piemītošās veselīgās ambīcijas ļauj attīstīties gan pašiem, gan tiem, kas līdzās.

    Firmas Sabina-S darbība veicina Rīgas infrastruktūras izaugsmi, sabiedrības integrāciju, nodrošina rīdziniekus ar darba vietām, jauniešu civilizētas nodarbinātības un atpūtas veidiem.

 

pinSabina-S, Stūrmaņu 31c, Rīga, Latvija
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #eef12086 #160714092110