BT Event - шаблон joomla Форекс

 

KOMPANIJU GRUPA SABINA-S

 

     Mūsu vēsture sākas 1992. gadā, kad tika vērts vaļā mazītiņš tirzniecības kiosks, kas bija tikai 9 m2 liels. Laikam ritot, tolaik vēl tikai SABINA-S, auga un piedāvāja saviem klientiem jaunu, plašu pakalpojumu klāstu. Šodien mēs piedāvājam saviem klientiem viesnīcas, fitnesa centra un baseina pakalpojumus. Kā arī, mūsu kompānijas nodarbojas ar špakteļu, saimniecības līmju, kā arī plastikāta logu un durvju ražošanu.

     SIA Jomako – jauna, bet strauji augoša kompānija, kas piedāva saviem klientiem aktīvu atpūtu fitnesa centrā, patīkamu laika pavadīšanu peldoties baseinā, ka arī skaistuma salonu, kurā mūsu profesionālie meistari palīdzēs Jums kļūt patiesi neatvairāmai. Neskatoties uz savu jaunumu, kompānija ir sevi pierādījusi no labās puses, saņemot savu klientu pozitīvās atsauksmes!

     SIA Eralogi – kompānija, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes plastikāta logu un durvju ražošanu. Logi un durvis ir vieni no būtiskajiem elementiem jebkurā ēkā. No to kvalitātes ir atkarīgs, cik skaists, silts un gaišs būs Jūsu mājoklis. Logu un durvju izgatavošanā ir svarīgs viss – rāmis, stiklapakete un furnitūra. Mūsu ražojumi piepildīs Jūsu mājokli ar siltumu un mājīgumu!

     SIA Sabīne-E – kompānija, kas dibināta vairak kā pirms desmit gadiem, kuras darbinieki kļuva par īstiem profesionāliem savā darbā, piedāva saviem klientiem plašu špakteļu, līmju un toneru klāstu jebkurai gaumei. Kompānija sadarbojas  ar lielakajiem būvmaterialu veikaliem Latvijā, piedāvajot savu produkciju daudzu gadu garumā. Augstas kvalitātes produkcija, ka arī daudzgadīga sadarbība ir kompānijas lepnums. Neskatoties uz savu vecumu, kompānija ir gatava jauniem risinajumiem un kontaktiem!

     SIA SABINA-S – ir vecākā no mūsu kompāniju grupas, kas nodarbojas ar konditorijas un partikas produktu ražošanu – picas, saldās ruletes, smalkmaizītes, tortes, pīrāgi, salāti, cepumi un daudz kas cits. Mūsu produkcija tiek pārdota gan mūsu, gan mūsu sadarbības partneru veikalos, piedāvājot produktu klāstu plašam klientu lokam. Daudzgadīga pieredze kopā ar gadsimtu tradīcijām ļauj mūsu klientiem izbaudīt garšīgu un veselīgu produkciju!

pinSabina-S, Stūrmaņu 31c, Rīga, Latvija
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #eef12086 #160714092110